Co się zmieniło na Polska Smakuje

 

Głównym celem serwisu i aplikacji mobilnej Polska Smakuje jest zgromadzenie w jednym miejscu informacji o certyfikowanych i posiadających konkretne oznaczenia potwierdzające jakoœść produktach spożywczych, a także żywności pochodzącej bezpośrednio od polskiego rolnika. Dlatego, zgodnie z zapisami wprowadzonego 15 maja 2018 roku Regulaminu, zmieniły się zasady aktualizacji kont wystawców tak, by w serwisie zamieszczane były tylko takie produkty.
Tym samym warunkiem obecności na Polska Smakuje dla producentów jest zamieszczenie przynajmniej jednego produktu z ważnym certyfikatem jakoœci lub oznaczeniem, a dla rolników akceptacja deklaracji o sprzedaży w ramach Rolniczego Handlu Detalicznego. Dodatkowo, konieczne jest wype³nienie wszystkich pól obowiązkowych dla wszystkich wystawców.

Konta wystawców, którzy dotychczas nie zaktualizowali swoich profili, posiadają ograniczoną funkcjonalność, a zamieszczone produkty nie są widoczne dla użytkowników. Żeby produkty wróciły na Polska Smakuje, po zalogowaniu do panelu administracyjnego należy poprawić informacje o swojej ofercie w kartach produktu i profilu wystawcy:

  1. Wypełnij wszystkie pola obowiązkowe w Twoim profilu w tym wgraj skany posiadanych certyfikatów lub oznaczeń.
  2. Przypisz certyfikat do konkretnego produktu.
  3. Opublikuj swoją ofertę i czekaj na weryfikacje przez Administratora.

 

 

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt na adres polskasmakuje@kowr.gov.pl