Strefa Inspiracji KOWR

 

Ponieważ o atencję konsumentów poszukujących certyfikowanej, wysokiej jakości żywności zabiegają również duże podmioty produkujące żywność na skalę ogólnopolską i dysponujące tym samym dużymi budżetami marketingowymi, istnieje konieczność zapewnienia transferu najnowszej wiedzy z zakresu skutecznej promocji do małych i średnich producentów oraz rolników.

Wszystkich tych, którzy szukają pomysłu na dotarcie do nowych klientów i zwiększanie sprzedaży, zapraszamy na „Strefę Inspiracji KOWR”, w ramach której na bieżąco prezentowane są różne przykłady skutecznej promocji. Na stronie internetowej www.strefainspiracjikowr.pl publikowane są artykuły o charakterze poradnikowym, teksty zachęcające oraz inspirujące do działań dotyczących komunikacji i promocji regionalnej żywności.

Dodatkowo w ramach „Strefy Inspiracji KOWR” organizowane są regionalne spotkania i panele dyskusyjne, na które jako prelegentów zapraszamy tych, który odnieśli sukces w danym regionie i chcą podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi. Terminy kolejnych szkoleń są zamieszczone na stronie.

Wejdź na Strefę Inspiracji KOWR

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego kanału