Dlaczego warto się zarejestrować?

 

Współczesny konsument coraz częściej i chętniej szuka produktów dobrej jakości. Wraz ze zmieniającym się stylem życia Polaków – uprawianiem sportu, turystyką weekendową, modą na bycie fit – zmieniają się zwyczaje i nawyki żywieniowe. Konsumenci zaczynają świadomie kupować żywność wysokiej jakości, dlatego w odpowiedzi na ich oczekiwania rośnie liczba regionalnych producentów certyfikowanej żywności oraz gospodarstw i produktów ekologicznych.

Strona internetowa i aplikacja mobilna Polska Smakuje są narzędziami, które gromadzą informacje o regionalnych producentach żywności i oferowanych przez nich produktach oraz miejscach sprzedaży. Podpowiadają konsumentom, jakie produkty spełniają najwyższe standardy jakości i gdzie mogą je kupić.

Dlatego jeśli produkujesz certyfikowaną żywność, oferujesz produkty wyróżnione konkretnymi oznaczeniami lub jesteś rolnikiem działającym w ramach Rolniczego Handlu Detalicznego, nie może Cię tu zabraknąć.

Zapraszamy do rejestracji i założenia konta, które pozwoli Ci bezpłatnie prezentować swoje produkty, a konsumentom znajdować o informacje o Twoich wyrobach.

Pamiętaj: im większa liczba producentów zarejestruje się w serwisie i aplikacji, tym więcej konsumentów będzie przyciągać, a Polska Smakuje stanie się popularnym narzędziem wspierającym codzienne wybory zakupowe Polaków.

Zarejestruj się już teraz!